Instalacje światłowodowe FTTH
(Fiber to The Home) do 1000 Mbit


Najnowocześniejsza obecnie technologia pozwalająca dostarczać do domu klienta przy pomocy kabla światłowodowego teoretycznie łącze o dowolnej przepustowości. W przeciwieństwie do popularnych technologii jak LTE czy 3G, które bywają bardzo zawodne i zdecydowanie wolniejsze, standard FTTH gwarantuje stałą i niczym nie ograniczoną prędkość dostępu do sieci. Dzięki FTTH korzystanie z internetu staje się nieporównywalnie wygodniejsze i szybsze, dając również nieograniczone możliwości w korzystaniu z telewizji internetowej w standzie Full HD, a nawet wyjątkowo wymagającym Ultra HD (4K).

SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ PROMOCJE

Instalacje bezprzewodowe
802.11n 5 GHz do 300 Mbit


Technologia pozwalająca na bezprzewodowe dostarczanie łącza do internetu bezpośrednio do domu klienta. Dzięki prostej instalacji urządzenia odbiorczego zintegrowanego z anteną, łącze może zostać zainstalowane w krótkim czasie w dowolnej lokalizacji.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ PROMOCJE

Telewizja cyfrowa
HD, Multiroom, VOD


Telewizja cyfrowa” na „JAMBOX to przede wszystkim telewizja HD (High Definition) o bezkompromisowej jakość obrazu i dźwięku przestrzennego. Wyższa rozdzielczość HD oznacza większą ilość pikseli na ekranie telewizora, przez co obraz jest kilkukrotnie bardziej szczegółowy i ostry. W telewizji JAMBOX nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu 20 Mbps co daje zdecydowanie lepszą jakość obrazu i dźwięku w porównaniu z kanałami nadawanymi drogą satelitarną! Co więcej znajdziesz w Jambox? Możliwość nagrywania nawet kilku kanałów w jednym czasie dzięki nagrywarce, multiroom maksymalnie do 5 telewizorów, VOD czyli wideo na życzenie (m.in. HBO on Demand, Canal+ na życzenie) oraz Jambox Online czyli możliwość oglądania wybranych kanałów telewizyjnych również na komputerze, tablecie lub smartfonie.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ PROMOCJE