Login:
Hasło:

O nas


      ConnectIT jest firmą telekomunikacyjną działającą na rynku od 2006 roku, z dużym bagażdem doświadczeń w budowie i administracji sieciami komputerowymi sięgającym 2001 roku. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się operatorów oferujacych kompleksowe usługi dostępu do internetu w województwie śląskim.


ConnectIT to przede wszystkim zespół młodych specjalistów z branży IT, którzy nie boją się podejmować wyzwań związanych z wdrażaniem nowoczesnej technologii. W ciągu kilku lat udało nam się zbudować miejską sieć komputerową działającą na terenie miasta Dąbrowa Górnicza oraz w jego okolicy. Dzięki własnej infrastrukturze jesteśmy w stanie zapewnić szybki i bezawaryjny dostęp do internetu.

Oferta przeznaczona jest nie tylko dla osób indywidualnych, ale również dla firm i małych sieci osiedlowych, które poszukują pewnego i bezpiecznego dostępu do internetu.

Doświadczenie jakie udało nam się zebrać w trakcie budowy własnej sieci owocuje również w trakcie pracy nad nowymi projektami. Nasza oferta obejmuje więc nie tylko sprzedaż szerokopasmowych łącz do internetu, ale również szereg usług z tym związanych:

- projektowanie i budowa lokalnych sieci komputerowych,
- administracja sieciami komputerowymi,
- projektowanie i budowa systemów monitoringu (telewizja przemysłowa),
- doradztwo IT.


Srdecznie zapraszamy do współpracy!

Telewizja Jambox w promocji!

07.11.2016r

Tylko do konca tego roku montaz telewizji swiatlowodowej Jambox juz za 1,00 zl razem z dekoderem i aktywacja uslugi. W ramach promocji rowniez gratis pelny pakiet kanalow FilmBox w calym okresie trwania umowy, pakiet HBO HD na 30 dni za darmo oraz nasz hit czyli kanaly Eleven Sport bez oplat do konca roku!
...........................................................................

Poszerzamy zasieg sieci swiatlowodowej w Zabkowicach

01.11.2016r

W zasiegu naszej sieci swiatlowodowej w Zabkowicach pojawily sie kolejne ulice: Aleksandra Fredry, Fanciszka Zablockiego, Hallerczykow, Janusza Kusocinsiego, Oswiecenia, Piastowska, Projektowana, Rapackiego, Rzemieslnicza oraz Zofii Nalkowskiej. Zapraszamy do skorzystania z znaszej oferty!
...........................................................................

Siec swiatlowodowa na Bledowie

18.07.2016r

Stalo sie to, co bylo dlugo oczekiwane. Uruchomilismy swoja siec swiatlowodowa w dzielnicy Bledow. Jako pierwsze w zasiegu pojawily sie ulice Kuznica Bledowska, Zagórze oraz czesc ulicy Pustynnej. W ciagu najblizszych miesiecy zasieg sieci bedzie sukcesywnie zwiekszany o kolejne rejony.
...........................................................................

Bezkonkurencyjna oferta na lacza swiatlowodowe FTTH!

18.05.2016r

Kolejny raz stajemy sie bezkonkurencyjni na rynku lacz swiatlowodowych FTTH! Od dzis do naszej oferty wchodza symetryczne lacza swiatlowodowe w najnizszych na rynku miesiecznych oplatach abonamentowych. Teraz juz za 49,00 zl brutto otrzymasz lacze 100/100 Mbps, a noca nawet 200/200 Mbps! Do tego oferujemy montaz i aktywacje lacza za symboliczne 1,00 zl.
...........................................................................

KONSULTANTonline
12606639
ConnectIT.BOK


Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:

         +48 500 269 397
         +48 509 996 484
        
...........................................................................

 
Siedziba firmy
  ul. Gospodarcza 45
  42-520 Dąbrowa Górnicza
  tel: +48 500 269 397
  mail: bok@connectit.pl